MegaDuel.cz


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Pro
Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Pro

Na herním trhu se objevila vylepšená verze populární herní konzole Sony PS4 ve verzi PlayStation 4 Pro. Nový model Sony PS4 Pro pak přímo navazuje na poměrně nedávno uvedený typ PlayStation 4 Slim, oproti kterému se odlišuje především více než dvojnásobně navýšeným HW výkonem a zároveň také mírně objemnější sendvičovou konstrukcí... celá recenze.


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim
Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Tři roky pro vydání v současné době nejvýkonnější herní konzole PS4, přichází na náš trh upravený model v podobě Sony PlayStation 4 Slim, který nahrazuje původní variantu. Kromě samotného vzhledu a menší fyzickou velikost nabízí nová revize s kódovým označením CUH-2000 úspornější 16nm technologii s nižší spotřebou elektrické energie, kterou oceníte při... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Sony CyberShot RX100
Recenze digitálního fotoaparátu Sony CyberShot RX100

Nový fotoaparát společnosti Sony se na první pohled příliš neliší od ostatních digitálních kompaktů na trhu. Při detailním prozkoumání ovšem zjistíte, že tento malý přístroj nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Sony DSC-RX100 se řadí mezi pokročilé digitální kompakty vybavené nejen plně manuálními funkcemi, ale zároveň schopností pořizovat kvalitní fotografie i při... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání spotřební elektroniky

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu