MegaDuel.cz


 Recenze herní konzole Microsoft Xbox One X
Recenze herní konzole Microsoft Xbox One X

Nově vydaný Xbox One X z dílny Microsoftu je v současné době nejvýkonnější herní konzolí na světě. Vzhled herního systému vychází z předchozích verzí Xbox One, ale i Xbox One S, se kterými je zároveň po herní stránce 100% kompatibilní. Inovovaný model má i při použití vestavěného napájecího zdroje příjemně kompaktnější rozměry a pod vaší moderní TV vám rozhodně ostudu neudělá. Po hardwarové stránce je vylepšená herní konzole nyní přibližně až čtyřikrát výkonnější než dosavadní Xbox One S... celá recenze.


 Recenze herní konzole Nintendo Switch
Recenze herní konzole Nintendo Switch

Nintendo Switch je nový hybridní herní systém, který zároveň funguje nejen jako klasická domácí konzole, ale také jako výkonný přenosný handheld pro pohodlné hraní na cestách. Základem herní konzole je výkonný tablet s dotykovým 6.2" displejem o rozlišení 1280 × 720 px, který doplňuje dvojice odnímatelných a samostatně použitelných herních ovladačů... celá recenze.


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Pro
Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Pro

Na herním trhu se objevila vylepšená verze populární herní konzole Sony PS4 ve verzi PlayStation 4 Pro. Nový model Sony PS4 Pro pak přímo navazuje na poměrně nedávno uvedený typ PlayStation 4 Slim, oproti kterému se odlišuje především více než dvojnásobně navýšeným HW výkonem a zároveň také mírně objemnější sendvičovou konstrukcí... celá recenze.


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim
Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Tři roky pro vydání v současné době nejvýkonnější herní konzole PS4, přichází na náš trh upravený model v podobě Sony PlayStation 4 Slim, který nahrazuje původní variantu. Kromě samotného vzhledu a menší fyzickou velikost nabízí nová revize s kódovým označením CUH-2000 úspornější 16nm technologii s nižší spotřebou elektrické energie, kterou oceníte při... celá recenze.


 Recenze herní konzole Microsoft Xbox One S
Recenze herní konzole Microsoft Xbox One S

Inovovaná herní konzole Microsoft Xbox One S (někdy označovaná i jako Xbox One Slim) vychází z next-gen herního zařízení Xbox One, které bylo uvedeno na trh v roce 2014. Jde o mírně vylepšený model, který vás na první pohled zaujme bílým provedením, ale i výrazně menšími rozměry samotného těla, do kterého se zároveň nově vešel i vestavěný napájecí zdroj... celá recenze.


 Recenze herní konzole Nintendo New 3DS XL
Recenze herní konzole Nintendo New 3DS XL

Nintendo New 3DS XL je už osmou generací přenosných konzolí (handheld) japonské společnosti Nintendo. Jde o vylepšený model původního Nintenda 3DS XL, oproti kterému tento handheld poskytuje nové ovládací prvky (C-Stick a zadní tlačítka ZR a ZL) pro pohodlnější ovládání vybraných her. Ke změně došlo i v případě hardwarového výkonu, kde nyní pracuje inovovaný procesor se čtyřmi jádry, vyšší kapacitou paměti... celá recenze.

Hledáte další podrobnosti k herním zařízením? Prozkoumejte všechny aktuální informace k oblíbeným herním konzolím, kde najdete užitečné recenze nebo další důležité informace před nákupem nejlepšího herního systému.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání herních konzolí

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu