MegaDuel.cz


 Recenze LED čelovky Fenix HM51R Ruby V2.0
Recenze LED čelovky Fenix HM51R Ruby V2.0

Válcovitá konstrukce malé nabíjecí čelovky Fenix HM51R Ruby V2.0 je tvořena z pevné slitiny leteckého hliníku, který odolá nejen běžnému poškrábání, ale celokovové provedení zajišťuje i vysokou odolnost proti nárazům nebo pádům z výšky až 2 metrů. Navíc můžete také počítat s prachutěsným a voděodolným zpracováním podle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 4 hodin). Vysoce kompaktní tělo LED čelovky o rozměrech 66 x 36 mm o hmotnosti 80 gramů včetně baterie oceníte nejen při nošení... celá recenze.


 Recenze výkonné LED svítilny Fenix LR35R
Recenze výkonné LED svítilny Fenix LR35R

Extrémně výkonná svítilna Fenix LR35R disponuje 6 výkonnými LED světly Luminus SST-40 s barevnou teplotou 5500 - 6500 K, které poskytují široký a rovnoměrný kužel světla s dosvitem až 500 metrů. Nabíjecí LED baterka má 6 režimů svícení, které se odlišují světelným výkonem, dosvitem i výdrží. Díky tomu můžete využívat světelný tok 50 lumenů, 450 lumenů, 1200 lumenů nebo 3000 lumenů. Po omezenou dobu můžete využít i maximální výkon 10 000 lumenů v režimu turbo, který se ovšem z důvodu ochrany po... celá recenze.


 Recenze LED svítilny Nebo 12K
Recenze LED svítilny Nebo 12K

Výkonná LED baterka Nebo 12K se jednoduše ovládá jedním podsvíceným tlačítkem umístěným na boku dobíjecí svítilny, které zároveň barevnou diodou signalizuje kapacitu baterie a stav nabíjení. Zmáčknutím tlačítka zapnete LED svítilnu a jeho následným stisknutím se cyklicky přepínáte mezi jednotlivými světelnými módy 7000 / 3000 / 300 lm. Výrazně delším podržením spínače aktivujete turbo mód se světelným tokem 12 000 lumenů z jakéhokoliv režimu, následným stisknutím se opět vrátíte do předchozího módu... celá recenze.


 Recenze odolná LED svítilny Wuben T70
Recenze odolná LED svítilny Wuben T70

Odolná ruční LED baterka Wuben T70 se dodává společně s dobíjecím li-ion akumulátorem Wuben ABT5000C typu 26650 o kapacitě 5000 mAh, který se dobijí přímo ve svítilně. Na boku LED baterky se totiž pod gumovou krytkou nachází klasické USB-C rozhraní, přes který lze akumulátor opakovaně dobíjet z běžného USB zdroje napájení (nabíječka od mobilu, powerbanka, počítač, USB zdroj v autě, atd.). Vždy po zapnutí svítilny na hlavním tlačítku uvidíte aktuální stav akumulátoru, který je signalizován vestavěnou... celá recenze.


 Recenze LED čelovky Petzl Actik Core
Recenze LED čelovky Petzl Actik Core

Nabíjecí čelovka Petzl Actik Core je vybavena trojicí diod s bílým (na blízko i do dálky) a červeným světlem, které využijete pro upozornění na silnici, během nenadálé situace nebo při použití za mlhy. Dobíjecí čelovka disponuje 5 módy svícení, které se pak vzájemně odlišují výkonem, dosvitem a spotřebou baterie. Mezi hlavní režimy patří bílé světlo o výkonu 6 lm (s výdrží cca 130 hodin), 100 lm (cca 8 hodin) a 450 lm (cca 2 hodiny). U posledních dvou módů svícení pak zůstává i po vybití baterie stále dostatek energie na nouzové... celá recenze.


 Recenze outdoorové nabíjecí LED svítilny Fenix E35 V3.0
Recenze outdoorové nabíjecí LED svítilny Fenix E35 V3.0

Velmi všestranná LED svítilna Fenix E35 V3.0 má poměrně robustní hliníkovou konstrukci tvořenou z leteckého hliníku s výrazným povrchovým rýhováním pro bezpečné držení, která tak dokáže odolat běžnému mechanickému poškození. Spolehnout se můžete na vysokou ochranu proti vniknutí vody nebo prachu se stupněm krytí IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry). Nabíjecí svítilnu můžete spolehlivě používat za jakéhokoliv nepříznivého počasí nebo během náročných outdoorových i sportovních aktivit. Součástí baterie... celá recenze.


 Recenze dobíjecí LED baterky Ledlenser P6R Core
Recenze dobíjecí LED baterky Ledlenser P6R Core

Nabíjecí LED baterka Ledlenser P6R Core jako zdroj světla používá kvalitní diodu Xtreme LED s teplotou světla 6000 až 7500 K. Plně k dispozici máte 6 režimů svícení, které se vzájemně liší světelným výkonem, dosvitem i výdrží. Velmi snadno můžete využít světelný tok 15 lumenů (s výdrží 95 hodin), 240 lumenů (6 hodiny) a 600 lumenů (2 hodiny). Dočasně ovšem můžete využít také světelný tok 900 lumenů, který se v rámci ochrany před přehřátím po několika sekundách vrátí do naposledy použivaného režimu... celá recenze.


 Recenze LED čelovky Ledlenser MH8
Recenze LED čelovky Ledlenser MH8

Dobíjecí čelová LED svítilna Ledlenser MH8 zaujme především dostatečným světelným výkonem, plynulým naklápěním i zaostřováním hlavního světlometu jeho pouhým pootočením. Velmi dobře bude tedy sloužit všem outdoorovým nadšencům, kteří se za soumraku pohybují po lesích, loukách, u vody nebo ve skalách a potřebují se spolehnout na kvalitní čelovku. Nejen rybáři potom jistě ocení zároveň i možnost přepnutí z hlavního bílého světla do červeného, a to zcela bez nutnosti měnit jednotlivé filtry na čočce. Čelovka... celá recenze.


 Recenze kapesní LED svítilny Fenix E18R
Recenze kapesní LED svítilny Fenix E18R

Tělo malé kapesní LED svítilny Fenix E18R s USB dobíjením je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, které dokáže odolat nárazům nebo pádům z výšky až 1 metru. Konstrukce nabíjecí LED baterky je prachotěsná i voděodolná s certifikací IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry). Na těle dobíjecí LED svítilny je odnímatelná spona, kterou využijete při uchycení LED baterky na části oděvu, batoh nebo kšiltovku. Koncovka svítilny Fenix E18R je vybavena dostatečně silným magnetem, se kterým uchytíte LED baterku... celá recenze.

Hledáte nabíjecí LED svítilnu vhodnou pro outdoorové a sportovní aktivity, k běžné pracovní činnosti, domácím opravám, nouzovému osvětlení na chatě nebo chalupě, či pro případ náhlého výpadku elektrické energie? Další velmi zajímavé nabíjecí LED svítilny najdete na webu LEDzona, kde recenzujeme oblíbené LED baterky nebo čelovky na svícení vhodné k jakékoli příležitosti.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání mobilních telefonů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu