MegaDuel.cz


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Obsah:

Tři roky pro vydání v současné době nejvýkonnější herní konzole PS4, přichází na náš trh upravený model v podobě modelu Sony PlayStation 4 Slim, který nahrazuje původní PS4 variantu. Kromě samotného vzhledu a menší fyzickou velikost nabízí nová revize s kódovým označením CUH-2000 úspornější 16nm technologii s výrazně nižší spotřebou elektrické energie, kterou oceníte při vyúčtování za energie.

Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Porovnat ceny na Heureka.cz | Koupit na Alza.cz

Stejně výkonný hardware (x86-64bitový CPU AMD Jaguar o taktu 1.6 GHz, GPU AMD Radeon, 8 GDDR5 RAM) nyní s 16nm výrobním procesem vyzařuje menší ztrátové teplo a zároveň tak dokáže využívat méně hlučné chlazení. Herní konzole je nově vybavená technologií High Dynamic Range (HDR), která u kompatibilních HDMI televizorů přináší vylepšené / více detailní obrazové podání v nejsvětlejších nebo také nejtmavších částech hry. Mezi nové funkce patří vylepšená síťová výbava s podporou 5GHz bezdrátovou WiFi technologií.

Inovovaná herní konzole PS4 Slim se stejně jako původní verze PlayStation 4 připojuje pouze k moderním HDMI televizorům, kde se digitálně přenáší obraz i zvuk. Konzole již není bohužel vybavena samostatným digitálním optickým výstupem S/PDIF. Své hry budete ovládat na mírně vylepšeném bezdrátovém ovladači Sony DualShock 4, který může využívat i připojení pomocí microUSB kabelu, kde se zároveň velmi snadno dobijí. Opět můžete počítat s celou řadou dalšího příslušenství, mezi kterým najdete virtuální realitu PlayStation VR či původní Sony PS kameru vhodnou pro komunikaci s přáteli.

Procesor osmijádrový x86-64 AMD Jaguar 1.6 GHz, Grafika 256-bit AMD Radeon, 1.84 TFLOPS, Paměť sdílená 8 GB GDDR5 RAM, Obraz podpora Full HD rozlišení 1080p, HDR, Zvuk Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio 7.1, Rozhraní HDMI, 2x USB 3.1, AUX, WiFi 5GHz, Bluetooth 4.0, LAN RJ-45, Úložiště 2.5" pevný disk (HDD) 1 TB, Média Blu-Ray Disc (kompatibilní s CD, DVD), digitální distribuce her, Kompatibilita Sony PS4, Ovládání bezdrátový ovladač Sony DualShock 4, podpora PS Camera, Konstrukce 288 × 264 × 39 mm, 2.1 kg, integrovaný napájecí zdroj, Spotřeba průměrně 98 W, Hlučnost cca 46 dB, Obsah balení gamepad, headset, HDMI a USB kabel, návod...

Herní konzole je vybavena uživatelsky vyměnitelným pevným diskem (HDD) o kapacitě 500 GB nebo 1 TB (dle zakoupeného modelu PS4), kde se ukládají hry, demoverze, herní pozice a další digitální obsah, který stahujete z on-line prostředí PlayStation Network / PS Plus společnosti Sony.

Všechny hry pro PlayStation 4 Slim jsou plně kompatibilní s původním modelem herní konzole PS4 a jsou dostupné na Blu-Ray discích, nebo je můžete zakoupit na on-line službě PlayStation Store společnosti Sony.

Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Porovnat ceny na Heureka.cz | Koupit na Alza.cz

Bohatou herní zábavu si u své televize užijete s řadou osvědčených herních titulů, mezi které patří Uncharted 4 A Thiefs End, FIFA 17, NHL 17, Mafia 3, Battlefield 1, GTA 5, Tom Clancys The Division, Bioshock Collection, The Last of Us, No Man's Sky, Deus Ex a mnohé další zábavné hry na PS4. Pokud máte k dispozici přenosnou herní konzoli Sony PS Vita, můžete opět využít vzdálené / bezdrátové hraní všech PS4 her bez nutnosti využívat váš televizor. Maximum schopností konzole PS4 Slim využijete s placeným členstvím Sony PSN Plus, které rozšiřuje podporu pro on-line multiplayerové raní, další exkluzivní funkce, zajímavé slevy, ale i plné hry zdarma každý měsíc.

Celkové hodnocení herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Před výběrem herního systému Sony PlayStation 4 Slim pečlivě prostudujte hodnocení a obecně známé klady i zápory. Pokud vás nebudou zápory herní konzole výrazně omezovat, pak může tento produkt splnit vaše očekávání.

Klady:

 • elegantnější tělo s menšími rozměry při zachování HW výkonu
 • 16nm technologie přináší nižší spotřebu, ale i menší hlučnost
 • podpora přehrávání filmových Blu-Ray disků na vašem televizoru
 • členství PS Plus zajišťuje přístup k pravidelným hrám zdarma

Zápory:

 • vylepšený herní ovladač má dost rušivé přední indikační světlo
 • někdo může postrádat chybějící digitální optický výstup S/PDIF
 • často příliš vysoká cena u většiny nově vydaných herních titulů
 • herní konzole nemá podporu přehrávání pro filmové 4K BR disky

91%

Výkon / Funkce88%
Hodnoceni výkonu
Nabídka her90%
Hodnoceni her
Spotřeba / hlučnost96%
Hodnoceni spotřeby

Aktuální cena a dostupnost

Při nákupu herní konzole Sony PlayStation 4 Slim využijte ověřené e-shopy, či oblíbené porovnávače nejnižších cen, kde lze spolehlivé internetové obchody a jejich ceny mezi sebou jednoduše porovnat nebo zobrazit hodnocení uživatelů.

 • aktuální cenu na trhu najdete v oblíbeném nákupním rádci Heureka.cz
 • pokud chcete mít produkt zítra doma, nakupujte v e-shopu Alza.cz
 • mezi spolehlivé i bezpečné internetové obchody patří také Mall.cz
 • další ověřené e-shopy lze najít ve srovnávači akčních cen Hledejceny.cz

Porovnejte Sony PlayStation 4 Slim s dalšími konzolemi

Vzájemně porovnejte základní vlastnosti, ale i důležité parametry herní konzole Sony PlayStation 4 Slim s dalšími herními systémy. Na webu MegaDuel tak jednoduše srovnáte všechny oblíbené herní konzole na trhu. Kromě porovnání herních zařízení zde najdete i užitečné odkazy na recenze nebo testy.

Na stránkách Megaduel.cz zároveň najdete porovnání dalších herních konzolí oblíbené značky Sony, které lze velmi jednoduše srovnat s ostatními herními systémy na našem trhu. Další zajímavé informace zaměřené na herní konzoli Sony PlayStation 4 Slim najdete i na našem blogu o spotřební elektronice.

Hledáte další podrobnosti k herním zařízením? Prozkoumejte všechny aktuální informace k oblíbeným herním konzolím PlayStation, kde naleznete užitečné recenze a další důležité informace před nákupem nejlepší herní konzole.

Srovnání herních konzolí

Témata / Herní konzole / Playstation / Sony


Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - 2021 MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu