MegaDuel.cz


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Pro
Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Pro

Na herním trhu se objevila vylepšená verze populární herní konzole Sony PS4 ve verzi PlayStation 4 Pro. Nový model Sony PS4 Pro pak přímo navazuje na poměrně nedávno uvedený typ PlayStation 4 Slim, oproti kterému se odlišuje především více než dvojnásobně navýšeným HW výkonem a zároveň také mírně objemnější sendvičovou konstrukcí... celá recenze.


 Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim
Recenze herní konzole Sony PlayStation 4 Slim

Tři roky pro vydání v současné době nejvýkonnější herní konzole PS4, přichází na náš trh upravený model v podobě Sony PlayStation 4 Slim, který nahrazuje původní variantu. Kromě samotného vzhledu a menší fyzickou velikost nabízí nová revize s kódovým označením CUH-2000 úspornější 16nm technologii s nižší spotřebou elektrické energie, kterou oceníte při... celá recenze.

Hledáte další podrobnosti k herním zařízením? Prozkoumejte všechny aktuální informace k oblíbeným herním konzolím PlayStation, kde naleznete užitečné recenze a další důležité informace před nákupem nejlepší herní konzole.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání herních konzolí

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu