MegaDuel.cz


 Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 1300D
Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 1300D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 1300D je nejlevnější DSLR fotoaparát z dílny japonského Canonu, který nahrazuje předchozí model EOS 1200D určený pro všechny začínající fotografy. Cenově dostupná zrcadlovka nabízí relativně kompaktní a lehké polykarbonátové tělo s uhlíkovými vlákny, kde najdete řadu základních ovládacích prvků pro snadné a poměrně rychlé... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 100D
Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 100D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 100D patří mezi nejmenší a zároveň také nejlehčí jednooké zrcadlovky řady EOS. Kompaktní konstrukce fotoaparátu je vyrobena z pevného plastu v kombinaci s hliníkovou slitinou. S ohledem na velikost a tvar těla se zrcadlovka v menších rukou stále dobře drží a dokáže také nabídnout i použitelné ovládání. Na těle najdete zrcadlový hledáček typu pentamirror zobrazující cca 95% fotografované scény a pevně zabudovaný 3" (úhlopříčka 7.7 cm) dotykový TFT displej o příjemném... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D3300
Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D3300

Digitální zrcadlovka Nikon D3300 patří mezi přístroje zaměřené na amatérské nebo zároveň i začínající uživatele a přímo navazuje na oblíbený model D3200. Plastové tělo fotoaparátu vyztužené uhlíkovými vlákny nabízí tradiční konstrukci s intuitivním ovládáním a povedenou ergonomií. K celkově příjemné práci s tímto fotoaparátem přispívá větší zrcadlový hledáček typu pentamirror s 95 % pokrytím fotografované scény a 0.85x zvětšením... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D5300
Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D5300

Digitální zrcadlovka Nikon D5300 patří do rodiny pokročilých DSLR zrcadlovek určených pro amatérské a středně pokročilé fotografy. Základním prvkem fotoaparátu je obrazový snímač CMOS formátu DX (APS-C) o rozměrech 23.5 × 15.6 mm s rozlišením 24.2 MPix, který není vybaven antialiasingovým (AA) filtrem a nabízí tak zvýšený počet detailů v každém snímku. Vysokou rychlost zpracování včetně redukce šumu dále zajišťuje výkonný... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání digitálních fotoaparátů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu