MegaDuel.cz


 Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D3300
Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D3300

Digitální zrcadlovka Nikon D3300 patří mezi přístroje zaměřené na amatérské nebo zároveň i začínající uživatele a přímo navazuje na oblíbený model D3200. Plastové tělo fotoaparátu vyztužené uhlíkovými vlákny nabízí tradiční konstrukci s intuitivním ovládáním a povedenou ergonomií. K celkově příjemné práci s tímto fotoaparátem přispívá větší zrcadlový hledáček typu pentamirror s 95 % pokrytím fotografované scény a 0.85x zvětšením... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D5300
Recenze digitálního fotoaparátu Nikon D5300

Digitální zrcadlovka Nikon D5300 patří do rodiny pokročilých DSLR zrcadlovek určených pro amatérské a středně pokročilé fotografy. Základním prvkem fotoaparátu je obrazový snímač CMOS formátu DX (APS-C) o rozměrech 23.5 × 15.6 mm s rozlišením 24.2 MPix, který není vybaven antialiasingovým (AA) filtrem a nabízí tak zvýšený počet detailů v každém snímku. Vysokou rychlost zpracování včetně redukce šumu dále zajišťuje výkonný... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání digitálních fotoaparátů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu