MegaDuel.cz


 Recenze herní konzole Microsoft Xbox One X
Recenze herní konzole Microsoft Xbox One X

Nově vydaný Xbox One X z dílny Microsoftu je v současné době nejvýkonnější herní konzolí na světě. Vzhled herního systému vychází z předchozích verzí Xbox One, ale i Xbox One S, se kterými je zároveň po herní stránce 100% kompatibilní. Inovovaný model má i při použití vestavěného napájecího zdroje příjemně kompaktnější rozměry a pod vaší moderní TV vám rozhodně ostudu neudělá. Po hardwarové stránce je vylepšená herní konzole nyní přibližně až čtyřikrát výkonnější než dosavadní Xbox One S... celá recenze.


 Recenze herní konzole Microsoft Xbox One S
Recenze herní konzole Microsoft Xbox One S

Inovovaná herní konzole Microsoft Xbox One S (někdy označovaná i jako Xbox One Slim) vychází z next-gen herního zařízení Xbox One, které bylo uvedeno na trh v roce 2014. Jde o mírně vylepšený model, který vás na první pohled zaujme bílým provedením, ale i výrazně menšími rozměry samotného těla, do kterého se zároveň nově vešel i vestavěný napájecí zdroj... celá recenze.

Hledáte další podrobnosti k herním zařízením? Prozkoumejte všechny aktuální informace k oblíbeným herním konzolím Xbox, kde najdete užitečné recenze a další důležité informace před nákupem nejlepší herní konzole.

Srovnání herních konzolí

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - 2021 MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu