MegaDuel.cz


 Recenze digitálního fotoaparátu Canon PowerShot G7X Mark II
Recenze digitálního fotoaparátu Canon PowerShot G7X Mark II

Canon PowerShot G7X Mark II je inovovaný model oblíbeného digitálního kompaktu PowerShot G7, který opět nabízí dostatečně velký jednopalcový obrazový čip. Prvním rozdílem, který na první pohled uvidíte oproti staršímu sourozenci je užitečný grip zajišťující výrazně lepší ergonomii držení fotoaparátu. Z dalších novinek jistě nepůjde přehlédnout výklopný a plně dotykový 3" TFT displej o rozlišení 1.04 milionu bodů, který se nově vyklápí nejen směrem nahoru o 180°, ale zároveň i směrem dolu... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Sony CyberShot RX100
Recenze digitálního fotoaparátu Sony CyberShot RX100

Nový fotoaparát společnosti Sony se na první pohled příliš neliší od ostatních digitálních kompaktů na trhu. Při detailním prozkoumání ovšem zjistíte, že tento malý přístroj nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Sony DSC-RX100 se řadí mezi pokročilé digitální kompakty vybavené nejen plně manuálními funkcemi, ale zároveň schopností pořizovat kvalitní fotografie i při... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání digitálních fotoaparátů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu