MegaDuel.cz


 Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 1300D
Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 1300D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 1300D je nejlevnější DSLR fotoaparát z dílny japonského Canonu, který nahrazuje předchozí model EOS 1200D určený pro všechny začínající fotografy. Cenově dostupná zrcadlovka nabízí relativně kompaktní a lehké polykarbonátové tělo s uhlíkovými vlákny, kde najdete řadu základních ovládacích prvků pro snadné a poměrně rychlé... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Canon PowerShot G7X Mark II
Recenze digitálního fotoaparátu Canon PowerShot G7X Mark II

Canon PowerShot G7X Mark II je inovovaný model oblíbeného digitálního kompaktu PowerShot G7, který opět nabízí dostatečně velký jednopalcový obrazový čip. Prvním rozdílem, který na první pohled uvidíte oproti staršímu sourozenci je užitečný grip zajišťující výrazně lepší ergonomii držení fotoaparátu. Z dalších novinek jistě nepůjde přehlédnout výklopný a plně dotykový 3" TFT displej o rozlišení 1.04 milionu bodů, který se nově vyklápí nejen směrem nahoru o 180°, ale zároveň i směrem dolu... celá recenze.


 Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 100D
Recenze digitálního fotoaparátu Canon EOS 100D

Digitální zrcadlovka Canon EOS 100D patří mezi nejmenší a zároveň také nejlehčí jednooké zrcadlovky řady EOS. Kompaktní konstrukce fotoaparátu je vyrobena z pevného plastu v kombinaci s hliníkovou slitinou. S ohledem na velikost a tvar těla se zrcadlovka v menších rukou stále dobře drží a dokáže také nabídnout i použitelné ovládání. Na těle najdete zrcadlový hledáček typu pentamirror zobrazující cca 95% fotografované scény a pevně zabudovaný 3" (úhlopříčka 7.7 cm) dotykový TFT displej o příjemném... celá recenze.

Srovnání digitálních fotoaparátů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - 2021 MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu