MegaDuel.cz


 Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S8+
Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S8+

Vynikající smartphone Galaxy S8+ jako současná vlajková loď jihokorejské značky Samsung nabízí rozměrný 6.2 palcový displej typu Super AMOLED se špičkovými parametry o rozlišení 1440 × 2960 bodů, který má velmi dobrou čitelnost i na přímém slunečním světle. Velikost displeje umocňuje i absence klasického středového tlačítka, které se přesunulo na displej a dokáže reagovat na různý tlak. Po stranách mírně zakřivený bezrámečkový displej s ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5 precizně navazuje na tenký, ale přesto pevný kovový rám ze slitiny lesklého hliníku. Celkově tedy mobilní telefon Samsung Galaxy S8+ působí opravdu luxusním dojmem... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S8
Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S8

Mobilní telefon Galaxy S8 je novou vlajkovou lodí úspěšné jihokorejské značky Samsung, u kterého můžete počítat s nekompromisním výkonem i výbavou. První, co vás na smartphonu zaujme je rozměrný a zakřivený 5.8" displej typu Super AMOLED o rozlišení 1440 × 2960 bodů, který z vrchní a spodní strany lemuje pouze úzký rámeček. Marně budete hledat běžné domovské tlačítko, nahradila ho senzorová klávesa, která rozeznává míru přítlaku a snadno tak vyvoláte potřebnou funkci i v momentě, kdy SW tlačítko není na displeji vidět. Boky mobilu zdobí tenký hliníkový rámeček, na kterém dále... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 edge
Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 edge

Mobilní telefon Samsung Galaxy S7 edge se stejně jako v předchozí generaci odlišuje od normální verze (nyní S7) především díky elegantně zaoblenému displeji. Celkově se nové tělo díky současně zaoblené přední i zadní straně drží opravdu příjemně, skoro jako malý oblázek. Pocit luxusu dodává i výrazný kovový rám z eloxovaného hliníku, ve kterém z jeho přední strany najdete usazený zaoblený velmi kvalitní 5.5" Super AMOLED displej s ochranou Gorilla Glass 4 o vysokém Quad HD rozlišení 1440 × 2560 bodů... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S7
Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 nabízí v novém modelu to nejlepší, co znáte z předchozí generace a nově přidává řadu zajímavých funkcí s výrazně navýšeným HW výkonem. Mobilní telefon s dotykovým displejem o úhlopříčce 5.1" poskytuje nadprůměrně vysoké Quad HD rozlišení 1440 × 2560 bodů. Špičkový Super AMOLED displej s ochranou Gorilla Glass 4 se vyjímá v líbivém těle z luxusních materiálů, který poskytuje velmi kvalitní konstrukční... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 edge
Recenze mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 edge

Smartphone Samsung Galaxy S6 edge vychází z nově představeného modelu Galaxy S6, oproti kterému se odlišuje v několika bodech. Tu největší změnu samozřejmě přináší elegantně zahnutý 5.1 palcový Super AMOLED displej s Quad HD rozlišením, který postupně přechází do velmi precizně zpracované hliníkové konstrukce. Přední i zadní stranu smartphonu navíc zcela překrývá čtvrtá generace ochranného skla Gorilla Glass, které je odolné proti běžnému poškrábání. Z pohledu celkového designu nelze smartphonu v žádném případě upřít opravdu vysokou míru elegance i jedinečnosti... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání mobilních telefonů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu