MegaDuel.cz


 Recenze mobilního telefonu Huawei P10 Lite
Recenze mobilního telefonu Huawei P10 Lite

Mobilní telefon Huawei P10 Lite je odlehčenou verzí vyspělého modelu P10, nicméně je vhodné hned zkraje připomenout, že lite verze je fyzicky větší a zároveň těžší než její vyspělejší sourozenec. Základem smartphonu je pevná konstrukce s kovovým rámem, kde je usazený 5.2" IPS displej s vysokým jasem a dostatečným Full HD rozlišením 1080 × 1920 bodů. Displej překrývá i ochranné sklo, které je navíc v bocích elegantně zakřivené. Kromě ovládání hlasitosti a zapínacího tlačítka najdete na zádech mobilu i čtečku otisků prstů, která podporuje ovládání jednoduchými a praktickými swipe... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Huawei P10
Recenze mobilního telefonu Huawei P10

Nová vlajkovou loď společnosti Huawei, model P10 přichází na trh s bohatou výbavou a propracovaným designem. Elegantní zaoblené tělo s kovovým zpracováním je vybavené 5.1" IPS displejem o rozlišení 1080 × 1920 bodů s minimálními rámečky, který je navíc chráněný ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5. Pod samotným LCD najdete klasické domovské tlačítko, které se umí chovat jako klasický touchpad a tentokrát v sobě ukrývá i rychlou čtečku otisků prstů, kterou využijete pro bezpečný přístup do telefonu... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Huawei P9 Lite
Recenze mobilního telefonu Huawei P9 Lite

Nejnovější Huawei P9 Lite je bezesporu jedním z nejočekávanějších mobilních telefonů střední třídy. Jde o povedený smartphone s bohatou výbavou, který poskytuje vynikající poměr ceny a výkonu. Odlehčená verze vlajkového modelu P9 nabízí po stránce designu plastové tělo s výborným dílenským zpracováním, které obepíná rám z leteckého hliníku. Použitý 5.2 palcový IPS displej o Full HD rozlišení 1080 x 1920 px zaujme nejen barevným podáním, ale i velmi dobrými pozorovacími úhly... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Huawei P9
Recenze mobilního telefonu Huawei P9

Nově vydaný top model Huawei P9 je dlouho očekávaný špičkový smartphone, který poukazuje na vysoké ambice čínského výrobce. Hned na začátku zaujme telefon výborně zpracovaným hliníkovým rámem, který příjemně navazuje na kovová záda a krycí sklo Gorilla Glass 4. Použitý 5.2" IPS displej disponuje Full HD rozlišením 1080 × 1920 pixelů a nabízí mimořádně povedené barevné podání i příjemně vysoký jas, který usnadňuje čitelnost na přímém slunečním světle. Po stranách mobilního telefonu najdete klasické ovládací prvky určené pro nastavení hlasitosti a zapnutí / vypnutí smartphonu... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Huawei P8 Lite
Recenze mobilního telefonu Huawei P8 Lite

Huawei P8 lite je zajímavý smartphone střední třídy, který přichází na mobilní trh jako odlehčená verze vlajkové lodi Huawei P8. Na první pohled příjemně povedený design tvoří relativně elegantní rám imitující kov s plastovými zády. Z přední strany je mobilní telefon vybaven velkým a nepřehlédnutelným 5" IPS displejem o HD rozlišení 720 × 1280 bodů, který dokáže poskytnout příjemné barvy i dobré pozorovací úhly. Tělo obsahuje kromě dotykového LCD i kolébku pro nastavení hlasitosti a klasické zapínací / vypínací tlačítko... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání mobilních telefonů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu