MegaDuel.cz


 Recenze herní konzole Nintendo Switch
Recenze herní konzole Nintendo Switch

Nintendo Switch je nový hybridní herní systém, který zároveň funguje nejen jako klasická domácí konzole, ale také jako výkonný přenosný handheld pro pohodlné hraní na cestách. Základem herní konzole je výkonný tablet s dotykovým 6.2" displejem o rozlišení 1280 × 720 px, který doplňuje dvojice odnímatelných a samostatně použitelných herních ovladačů... celá recenze.


 Recenze herní konzole Nintendo New 3DS XL
Recenze herní konzole Nintendo New 3DS XL

Nintendo New 3DS XL je už osmou generací přenosných konzolí (handheld) japonské společnosti Nintendo. Jde o vylepšený model původního Nintenda 3DS XL, oproti kterému tento handheld poskytuje nové ovládací prvky (C-Stick a zadní tlačítka ZR a ZL) pro pohodlnější ovládání vybraných her. Ke změně došlo i v případě hardwarového výkonu, kde nyní pracuje inovovaný procesor se čtyřmi jádry, vyšší kapacitou paměti... celá recenze.

Hledáte další podrobnosti k herním zařízením? Prozkoumejte všechny aktuální informace k oblíbeným herním handheldům, kde najdete užitečné recenze a další důležité informace před nákupem nejlepší přenosné konzole.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání herních konzolí

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu