MegaDuel.cz


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone X
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone X

Nejnovější mobilní telefon Apple iPhone X doplňuje nedávno vydané modely iPhone 8 a 8 Plus. Jedná se o jubilejní smartphone, který je vydaný přesně po deseti letech od představení prvního iPhone (2G). Největší předností tohoto mobilního telefonu je špičkový 5.8" OLED Super Retina displej o vysokém rozlišení 1125 × 2436 bodů, který kompletně vyplňuje přední stranu přístroje s výjimkou výřezu, kde je umístěn reproduktor, přední kamera a řada senzorů. Kromě inovativního bezrámečkového HDR displeje zaujme mobil i příjemnou velikostí, kdy je na výšku pouze o 5.2 mm vyšší než iPhone... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 8 Plus
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 8 Plus

Nejnovější Apple iPhone 8 Plus sdílí s předchozím modelem iPhone 7 Plus podobně laděný design a zároveň rozměrný 5.5" IPS Retina HD displej o Full HD rozlišení. Tím ovšem zde veškerá podobnost se starším modelem končí. Luxusně zpracované tělo mobilního telefonu je tvořené kovovým rámem a dvěma odolnými skly s oleofobní vrstvou z přední i zadní strany. Počítat můžete se zvýšenou odolnosti proti vniknutí vody a prachu. Použitý IPS displej se od předchůdce liší novou technologií True Tone, která poměrně úspěšně zajišťuje automatické vyvážení bílé barvy vzhledem... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 8
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 8

Na první pohled se může zdát, že se nový Apple iPhone 8 v řadě parametrů neliší od loňského modelu iPhone 7, nicméně opak je pravdou. Nejnovější smartphone oblíbeného jablečného výrobce z Cupertinu v Kalifornii nabízí kromě podobného 4.7 palcového IPS Retina displeje s novou technologií True Tone (automaticky upravuje barevnou teplotu bílé barvy dle okolního osvětlení) i řadu dalších inovovaných vlastností. Patří mezi ně především hardwarová výbava, kterou zajišťuje brutálně výkonný šestijádrový CPU Apple A11 Bionic se strojovým učením, který podává opravdu špičkové výsledky. HW mobilního telefonu zároveň doplňuje výkonný grafický... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 7 Plus
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 7 Plus

Mobilní telefon Apple iPhone 7 Plus po stránce designu vychází převážně z loňského modelu iPhone 6s Plus. Těšit se tak můžete na kvalitně zpracovanou celokovovou konstrukci z pískovaného hliníku, která z přední strany plynule přechází pod ochranné krycí sklo. Novinkou je certifikace IP67, která zajišťuje zvýšenou odolnost proti vniknutí prachu nebo vody. Smartphone má hodně společného se současně vydaným iPhone 7, od kterého se liší především výrazně větším 5.5" IPS Retina displejem o Full HD rozlišení 1080 x 1920 px, kde můžete využívat funkci 3D Touch, reagující na sílu... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 7
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 7

Nově vydaný mobilní telefon Apple iPhone 7 patří již k desáté generaci těchto úspěšných a oblíbených smartphonů. Konstrukce telefonu vychází částečně z předchozí řady, kde výraznější změnou prošla zejména zadní část s elegantněji vyřešenými záslepky antén. Novinkou je konstrukce disponující užitečnou zvýšenou odolností proti vniknutí prachu i vody s certifikací IP67. Těšit se můžete na 4.7" IPS Retina HD displej o rozlišení 750 × 1334 bodů s podporou funkce 3D Touch a výrazně věrnějším barevným podáním. Změnou prošlo i domovské tlačítko Home Button s vestavěnou čtečkou... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone SE
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone SE

Nový Apple iPhone SE (Special Edition) rozhodně klame tělem, ve známé a osvědčené konstrukci (kombinace tvrzeného skla a kovu) z modelu iPhone 5s se ukrývá jeden z nejvýkonnějších smartphonů současnosti. Společnost Apple vyslyšela žádosti uživatelů a vrátila na trh kompaktní smartphone s malou úhlopříčkou. Kromě povedeného 4" IPS Retina displeje o rozlišení 640 × 1136 bodů s jemností obrazu 326 ppi (pixelů na palec), který má díky použitému rozlišení velmi pozitivní vliv na dlouhou výdrž baterie, zde najdete především vysoce výkonný hardware známý z úspěšného... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 6s
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 6s

Stejně jako v minulosti, tak i po smartphonu iPhone 6 přichází nyní na mobilní trh inovovaný telefon Apple iPhone 6s, který vylepšuje řadu schopností původního telefonu. Elegantní celokovové tělo přístroje vychází samozřejmě z předchozího modelu, ale díky vylepšené konstrukci je nutné počítat s nepatrně vyšší tloušťkou (o cca 0.2 mm) a také navýšenou váhou (o 4 gramy). Nicméně změnou již neprošel 4.7" IPS displej s Retina HD rozlišením 750 × 1334 bodů s výjimkou nové technologie 3D Touch, která zejména u systémových položek nebo nových aplikací dokáže rozlišit sílu vašeho tlaku... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 6
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 6

Apple iPhone 6 vás na první pohled zaujme stylovým celokovovým vzhledem, který se výrazně odlišuje od úspěšného modelu iPhone 5s. Kovové tělo s příjemně zaoblenými tvary má navíc velmi nízký profil 6.9 mm, se kterým se řadí do skupiny nejtenčích smartphonů. Na elegantní tělo z celé vrchní strany navazuje povedené tvrzené sklo se zaoblenými okraji, které z větší části překrývá multidotykový 4.7 palcový IPS displej s Retina HD rozlišením 750 × 1334 px zajišťující nejen výborné pozorovací úhly, ale i dostatečnou ostrost a velmi příjemné barvy. Uvnitř tenké konstrukce najdete... celá recenze.


 Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 5s
Recenze mobilního telefonu Apple iPhone 5s

Nový Apple iPhone 5s se nese v duchu předchozího modelu (iPhone 5) a kromě schodného designu nabízí totožné rozměry i váhu. Hlavní změny se tentokrát odehrávají přímo pod slupkou chytrého telefonu, kterou opět tvoří kovový rám s hliníkovými zády a přední tvrzené sklo chránící opravdu povedený 4 palcový IPS displej Retina o rozlišení 640 × 1136 bodů. Hlavní rozdíly mezi oběma modely tvoří čtečka otisků prstů, která je vestavěná u iPhone 5s přímo v domovském tlačítku pod displejem... celá recenze.

Hledáte dárek pro blízké? Využijte rady, tipy nebo nápady a vyberte ideální dárek pro ženy, originální dárek pro může nebo oblíbený dárek pro děti.

Srovnání mobilních telefonů

Novější recenze / Starší recenze

Copyright 2012 - MegaDuel.cz, Všechna práva vyhrazena / O webu